SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Fullosan boldogulsz a webfejlesztésben?
Elég nyitott vagy ahhoz, hogy egyik pillanatban átlásd a UI/UX kérdéseket, majd  a webes API-kkal és adatbázissal is foglalkozz?

Partnerünk online live streaming szolgáltatások fejlesztésével foglalkozik és magyar fejlesztői csapatát

kollégával bővítené

(Teljes munkaidő - TÁVMUNKA)
A következő feladatok várnak Rád:
  • Új webalkalmazások fejlesztése
  • A meglévő rendszerek üzemeltetése során felmerülő fejlesztési feladatok ellátása, karbantartás
  • Kapcsolódási pontok létrehozása, frontend illesztések
  • API fejlesztés, dokumentáció alapján
  • Modulok tervezése, programozása, implementálása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

Minimum 3 év szakmai tapasztalatod van az alábbi technológiák ismeretében:

  • JavaScript, TypeScript, PHP, MYSQL, GIT, Linux
  • Hibakeresésben szerzett jártasság
  • Specifikációk készítése
  • Min. olvasás/megértés szintjen rendelkezel angol nyelvismerettel (szóban nem kell használni a nyelvtudást)

Egyéb technológiák, amivel biztosan találkozni fogsz:

AWS, RUBY, WebRTC, React, IOS/Android, Shell Script, Pyton, JIRA, Wowza, TWIG, jQuery

Amit kínálnak:
  • Vállalkozói/alkalmazotti jogviszonyban való foglalkoztatás
  • Piacképes bérezés
  • Év végi bónusz

Munkavégzés helye:
  • Távmunka

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra részletes, magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Csongrád megye

REMEK ÁLLÁSLEHETŐSÉG FULL STACK PHP FEJLESZTŐKNEK! Szegedi székhelyű megbízónk szoftverfejlesztéssel foglalkozik. Náluk a végeredmény a legmodernebb technológiák, és mesterséges intelligencia alkalmazásával jön létre. Bővülés céljából FULL STACK PHP FEJLESZTŐT keresnek, akár alvállalkozói formában is. Itt családias környezet, szakmai fejlődésedben maximálisan támogató közeg vár Rád!

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket. Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállít partnerünk. A megnövekedett megkeresések miatt szeretnék most bővíteni a csapatot egy új kollégával az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva