SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk számára keresünk teljes munkaidős senior könyvelő kollégát, teljes körű könyvelési feladatok ellátására, mielőbbi kezdéssel.
A munkakörbe az alábbi feladatok tartoznak:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása: beérkező szállítói számlákkal, bérekkel kapcsolatok könyvelések, adók könyvelése, egyéb vegyes könyvelés, kimenő banki átutalások könyvelése
  • Főkönyv, analitika karbantartása, folyamatos ellenőrzése
  • Adó- és járulékbevallások beküldése
  • Beszámolók összeállítása, benyújtása
  • Havi zárásban való aktív részvétel
  • Auditokban való közreműködés (előkészítés, auditorok munkájának segítése, feltárt hiányosságok pótlása stb.)
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal, segítségnyújtás szakmai kérdésekben
Téged keresünk, ha:
  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • Ismered és használod az SAP vállalatirányítási rendszert
  • Nem okoz gondot ha angol és/vagy német nyelven kell kommunikálnod
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, szereted a szakmát, és fontosnak tartod a folyamatos fejlődést
Amit kínálunk cserébe:
  • Biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet és karrierlehetőséget
  • Szakmai, nyelvi és IT képzéseket
  • Cafeteriát és teljesítményalapú bónuszt, valamint bejárási támogatást
  • Home office lehetőséget
  • Munkavállalói élményprogramot
  • Támogató, barátságos környezetet erős szakmai háttérrel
A munkavégezés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küld el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a bérigényed megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT főkönyvelői feladatkörrel határozott időre (1,5 évre).

A hirdetés lejár 12 nap múlva