Projektvezető

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk 100 fős Magyar tulajdonban lévő vállalat, tevékenysége a gazdaság számos területén végzett piackutatásra, kutatásfejlesztésre, adattárház építésre, adatbányászatra és inkubációra, pályázatmenedzsmentre, projektmenedzsmentre, illetve menedzsment tanácsadásra terjed ki.
Megbízható, stabil partneri körüknek köszönhetően, folyamatosan gyarapítják munkavállalóik - sikeres projektjeik számát.

Rendelkezik több év Projektvezetői tapasztalattal? Könnyedén megtalálja a közös hangot az Ügyfelekkel, az IT-s kollégával ugyanúgy ahogy a Non IT- s kollégával?
Szereti, ha egy megbízható csapat van Ön mellett akikkel, tudja, hogy nincs "lehetetlen" küldetés?