PRODUCT OWNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a piackutatás, tanácsadás és fejlesztés specialistája, a telekommunikációs és informatikai szektorokban. Kollégáik szakmai kvalitását éves tervek szerinti folyamatos képzéssel fejlesztik. Jelenleg új kollégájukat keresik, magasan képzett csapatuk élére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Eventek (daily, grooming, planning stb.) tartásának koordinálása
  • Üzleti igény alapján átfogó IT megoldás tervezése (fejlesztési megvalósítási terv készítése)
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a felmerülő üzleti igények minél korábbi megismerése céljából
  • Ügyfél szakmai támogatása az üzleti igény – IT megvalósítási szempontból teljes körű megfogalmazásában
  • Üzleti, funkcionális és technikai igényleírások elemzése és véleményezése
  • Üzleti igény IT megvalósítása során együttműködés fejlesztő kollégákkal
  • Fejlesztési dokumentációk (logikai és fizikai rendszerterv, követelmény specifikáció) készítése, véleményezése
  • Rugalmas time management kezelés

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági/informatikai végzettség
  • Középfokú ismeretek angol nyelven
  • Agilis fejlesztést támogató szoftverek ismerete (Atlassian termékek)
  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum és Kanban)
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség

A kiválasztásnál előny:

  • Scrum Product Owner minősítés
  • Gitlab ismeret
  • Product Owner pozícióban szerzett tapasztalat
  • Enterprise Architect vagy más enterprise szintű modellező rendszer ismerete
  • API termékekkel kapcsolatos tapasztalat

Juttatások:

  • Béren felüli juttatás - Éves Bónusz
  • Szakmai és soft skill tréningek
  • Közösségépítő programok
  • Rugalmas munkaidő
  • Budapesten belüli utazáshoz - Taxi  kártya
  • Vidékre történő utazás esetén költségtérítés

Munkavégzés helye: 13. kerület

Home Office lehetőség: heti 1 nap.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója operációs részlege 2-3 éves gyakorlattal keresi az alábbi pozícióba új kollégáját:

A hirdetés lejár 6 nap múlva