GARANCIÁLIS ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Parnerünk, Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztője munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Garanciális hibák írásbeli bejelentésének (online, nyomtatvány) napi szintű iktatása
  • Garanciális hibák továbbítása az épület garanciális építésvezetőjének
  • Hiba elfogadása esetén az ügyfél tájékoztatása a javítás menetéről
  • Folyamatok rögzítése dátummal ellátva
  • Részvétel műszaki átadásban és birtokba adásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Igényes, önálló munkavégzési képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Műszaki beállítottság

Előnyök:

  • Kivitelezési, hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit a cég kínál:

  • Céges mobiltelefon
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Budapesti székhelyükre BACK OFFICE MANAGER munkatársat keresünk. Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz! Mire számíts, ha csatlakozol csapatukhoz? Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velünk és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, Nálunk a helyed!

A hirdetés lejár 26 nap múlva