KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk elsősorban az FMCG szektornak, valamint mezőgazdasági, és egyéb ipari gyártó cégeknek szállít különböző csomagolóanyagokat. Termékeik a világ 30 országában megtalálhatóak az áruházak polcain. Az Ő csapatuk keres most új kollégát az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Napi gépészeti karbantartási feladatok
  • Fellépő üzemzavarok elhárítása
  • Karbantartási terv készítése és nyomonkövetése
  • Időszakos karbantartások ütemezése
  • Árajánlatok bekérése és előkészítése döntésre
  • Műszaki költségterv készítése, nyomonkövetése

Amit elvárunk Tőled:

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk Neked:

  • Mozgóbér
  • Továbbképzési lehetőség
  • Családias hangulat
Munkavégzés helye:
  • Dunaharaszti

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Finomlemez megmunkálással foglalkozó tiszaalpári Ügyfelünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás / Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata 2008-ban alakult. Cégük fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulásuk óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégük az alábbi pozícióba keres új munkatársat: MINŐSÉGELLENŐR

A hirdetés lejár 14 nap múlva