VEGYIPARI GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Betanított fizikai munkatársat keresünk!

Ügyfelünk több, mint 70 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, a hazai vegyipar egyik jelentős középüzeme.

A cég lakossági célra szánt termékeként szilikontömítő és diszperziós festékek gyártásával foglalkozik, ipari célú felhasználásra pedig gumiipari öregedésgátlót és poliakrilát diszperziókat gyártanak - utóbbit Magyarországon egyedülálló módon.

Hozzájuk keresünk most MŰSZAKOS munkarendbe

munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!)

Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak):

1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig

VAGY

12 órás munkarend hétfőtől - vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon.
6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától - 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

Feladatok:

  • Vegyipari gépsorok folyamatos üzemeltetése,
  • Gép-beállítás, felmerülő problémák elhárításában való részvétel,
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok készítése, adminisztrációja,
  • Munkaterület és gépsor tisztán tartása, karbantartásban való aktív részvétel,
  • Munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzrendészeti utasítások betartása,
  • A gyártáshoz kapcsolódó minőségi paraméterek folyamatos ellenőrzése.

Követelmények:

  • Min. középfokú végzettség (szakmunkásképző, szakközépiskola, gimnázium),
  • Jó egészségügyi állapot, megfelelő fizikum.

Előnyök:

  • Vegyipari szakmunkás vagy vegyipari technikus végzettség,
  • Termelési gépek kezelésében szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Juttatások:

  • Bejelentett alapfizetés és műszakpótlékok,
  • Próbaidő lejárta után kafetéria juttatás,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság,
  • Biztos jövedelem, hosszú távú munkalehetőség és megbízható háttér,
  • Vidékről érkező kollégák esetében bejárási támogatás.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként. Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére. Jelenleg III. és XIII. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás / Termelés | Veszprém megye

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként jelenleg bentonit-feldolgozó gyáregységébe keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva