SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Jártas vagy a számlakezelésben?
Szeretnél családias környezetben egy támogató csapatban, stabil cégnél elhelyezkedni?

Akkor itt a kiváló lehetőség!

Partnerünk egy ingatlanüzemeltető cég, aki Budapestre keresi új kollégáját

pozícióba.

Feladatok:

  • A pénzügyi vezető napi munkájának folyamatos támogatása,
  • A cég teljes körű pénzügyi adminisztrációja, ügyintézése,
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, számlázás, utalás előkészítése,
  • A cég eszközeinek aktiválásával kapcsolatos feladatainak ellátása,
  • Heti kintlévőségi riportok elkészítése,
  • Házipénztár kezelése,
  • Hivatalokkal és bérlőkkel való kapcsolattartás,
  • Könyvelési anyag összekészítése, kapcsolattartás a könyvelővel, könyvvizsgálóval,
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése, egyéb nyilvántartások vezetése,
  • Havi, negyedéves és éves kimutatások elkészítése való részvétel.

Követelmények:

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség (preferáltan pénzügyi területen),
  • Minimum 1-3 éves számlakezelésben szerzett szakmai tapasztalat, pénzügyi területen,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (kifejezetten táblázat- és adatbázis kezelés),
  • Kiváló szervező-, problémamegoldó- és priorizáló, valamint kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,
  • Nyitott, empatikus személyiség,
  • A cég iránti elkötelezettség, pozitív hozzáállás,
  • Terhelhetőség, több feladat párhuzamos kezelésének képessége.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Ingatlanüzemeltető cégnél szerzett pénzügyi tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes, bejelentett fizetés,
  • Cafeteria,
  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Kihívást jelentő, összetett munkakör,
  • Modern pénzügyi szoftver,
  • Dinamikusan fejlődő cég,
  • Korszerű iroda és munkaeszközök,
  • Családias hangulat,
  • Stabil cég,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: Hétfőtől- péntekig napi 8 óra, rugalmas munkakezdéssel (08.00-09.00 óráig).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Kontrolling területen vágysz karrierre? Ezt szeretnéd egy nagy múltú, nemzetközi hátterű cégnél megalapozni? Pénzügyi területen végeztél és már belekóstoltál a kontrolling folyamatokba? Olvass tovább, mert ez a pozíció a Te lehetőséged! Ki a megbízónk? Autóipar számára alkatrészeket gyártó multinacionális vállalat, mely bővülő pénzügyi csapatába keres új kollégát az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 48 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT főkönyvelői feladatkörrel határozott időre (1,5 évre).

A hirdetés lejár 15 nap múlva