FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangúlatú csapat tagja lenni?
Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony?
Akkor ez a TE lehetőséged.

Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat:

munkakörbe.

Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN FOGADJUK!
MILYEN IZGALMAS FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása
  • Megbízókkal való kapcsolattartás, igényeik alapján ajánlatok készítése, fuvarok leszervezése, azok nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, ügyfelekkel és a közvetlen munkatársak informálása
  • Fuvarok adminisztrációja a szállítmányozó programban
  • Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció kezelése
RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:
  • Már szereztél tapasztalatot fuvarszervezésben
  • Rendelkezel kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban napi szinten kell használni)
  • Felhasználói szintű informatikai ismereteid vannak
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervező készséggel bírsz
ÖRÜLÜNK, HA RENDELKEZEL A FENTIEKEN KÍVÜL MÉG:
  • Logisztikus, fuvarszervező végzettségel
  • Lengyel és/vagy Román nyelvtudással
MIÉRT JÓ DÖNTÉS EZ SZÁMODRA?
  • Stabil munkalehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Céges mobiltelefon (magánhasználatra is), laptop
  • Jó társaság, laza, családias hangulat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, XI. kerület
Ha érdekel a lehetőség küldd el magyar nyelvű önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Több évtizedes múltra visszatekintő kereskedelmi nagyvállalat keres budapesti központjába új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva