HR GENERALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Kihívásokra vágysz? Szeretnél egy sikeres és jól működő csapat tagja lenni?

Akkor olvass tovább, ez a lehetőség Neked szól!

Környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházás keretében felépült gyárba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes minket választanod?
  • Önálló szakmai munkát végezhetsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Versenyképes jövedelmet és kompenzációs csomagot biztosítunk
Milyen feladatok várnak rád?
  • HR stratégia megvalósításában történő aktív részvétel
  • Teljesítményértékelési folyamat támogatása, fejlesztése, táblázatok, kimutatások készítése
  • Közreműködés a bér- és kompenzációs folyamatok fejlesztésében, működtetésében
  • Toborzási, kiválasztási folyamatokban történő részvétel
  • Karrier menedzsment rendszer fejlesztése
  • Munkáltatói márkát erősítő projektek támogatása
  • HR szabályzatok frissítése
  • Havi riportok készítése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Napi HR folyamatok támogatása
  • Felmerülő munkaügyi kérdések megoldásában való részvétel
A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás járművezetői engedély
A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
  • A vállalat telephelyéhez való közeli (30km) lakhely vagy költözési hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Tiszapüspöki
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Pest megye

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cég további sikereihez az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva