POLIMER TECHNOLÓGIAI FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye Országos

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az amerikai tulajdonosi hátterű Hungary Enbi, mely világviszonylatban vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, nyomtatók, valamint csomag, címke, jegy és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Vegyészmérnök, Vegyész, Anyagmérnök)
Az új munkatárs feladatai:
  • Keverő üzemrész gyártási folyamatainak szakmai támogatása
  • Vulkanizáló és Poliuretán öntő üzemrész folyamatainak fejlesztése, technológiai és minőségi problémák kivizsgálása, megoldások bevezetése
  • Új termékek gyártási technológiájának kialakítása és bevezetése a fenti területeken
  • Laboratórium szakmai felügyelete
  • Termék előállítással kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Vegyi anyagok ISO rendszer szerinti dokumentációjának naprakészen tartása
A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:
  • Polimer technológiai vegyészmérnök, anyagmérnök
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gumiipari gyártástechnológiák és anyagvizsgálatok mélyreható ismerete
  • Gumiipari vagy műanyagipari termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Proaktív, precíz és munkájára igényes
  • Kiváló problémamegoldó
  • Tud csapatban dolgozni
Előnyt jelent:
  • Vulkanizáló szerszámok műszaki kialakítása, présgépek és poliuretán öntőgépek ismerete
  • Szerszámtervező CAD program használata
  • SQL adatbázis kezelés és informatikai ismeretek
  • Belső auditori képesítés
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetési struktúra
  • Érdekes és fejlődésre motiváló munkakör
  • Támogató munkahelyi kultúra

Munkavégzés helye:

  • Rétság (Nógrád megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy szakterületén piacvezető vállalat, mely kiváló minőségű kémiai analitikai, patológiai, valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz, és biztosítja ezek magas színvonalú támogatását a vevőszolgálat, a szerviz és az oktatás területén. Ügyfeleik részben az állami szektorból, részben a versenyszférából kerülnek ki, együttműködnek vegyipari cégekkel, gyógyszergyártó vállalatokkal egyaránt. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe: Kromatográfiás analitikai műszer DIVÍZIÓVEZETŐ

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Gyártás / Termelés | Hajdú-Bihar megye

Parterünk egy ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására, forgalmazására és raktározására szakosodott magyar tulajdonú vállalat. 2006-os alapításuk óta folyamatosan, dinamikusan fejlődnek, növelve termékpalettájukat és piaci részesedésüket egyaránt. Munkatársi csapatuk bővítésének következő lépéseként VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK kollégát keresnek.

A hirdetés lejár 4 nap múlva