CSŐSZERELŐ LAKATOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a ZIPTECH Kft. 1993-as  alapítása  óta  söripari  és  egyéb  élelmiszeripari  berendezéseket  fejleszt és gyárt azzal a céllal, hogy a sokszínű vevői igényekre minél szélesebb körben nyújtson termékeket és szolgáltatásokat. Küldetésük, hogy olyan  berendezéseket gyártsanak, melyek teljes mértékben illeszkednek  vevőik  termelési,  illetve üzleti elképzeléseihez.

Csapatuk bővítéséhez keresik leendő munkatársukat

pozícióba.

Feladatok:
  • Különféle alkatrészek, gépek, tartó szerkezetek, élelmiszeripari csővezetékek összeszerelési munkálatainak ellátása
  • Alkatrészek elkészítése rajz vagy technológiai utasítás alapján egyéni vagy csapatmunkában
  • Darabolás (kézi vagy gépi), fúrás, vágás, csiszolás,
  • Általános lakatos munkák
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság, tapasztalat, önálló munkavégzés
  • Alkalmankénti külföldi munkavégzés vállalása
Előny:
  • Minimális hegesztési tudás
  • Targoncavezető (vezetőüléses) bizonyítvány
  • Emelőgépkezelő bizonyítvány
Amit kínálnak:
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Fizetett túlóra lehetősége
  • Bejárás, utazás támogatása
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Rendezett, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkaidő:
  • Egy műszak (6:00-14:20)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern gyártósorral berendezett autóipari beszállító ügyfelünk a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében munkatársat keres az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 12 nap múlva