AWI HEGESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a ZIPTECH Kft. 1993-as  alapítása  óta  söripari  és  egyéb  élelmiszeripari  berendezéseket  fejleszt és gyárt azzal a céllal, hogy a sokszínű vevői igényekre minél szélesebb körben nyújtson termékeket és szolgáltatásokat. Küldetésük, hogy olyan  berendezéseket gyártsanak, melyek teljes mértékben illeszkednek  vevőik  termelési,  illetve üzleti elképzeléseihez.

Csapatuk bővítéséhez keresik leendő munkatársukat

pozícióba.

Feladatok:
  • Különféle rozsdamentes alapanyagú alkatrészek gyártása, hegesztése
  • Alkatrészek elkészítése rajz vagy technológiai utasítás alapján egyéni vagy csapatmunkában
  • Darabolás (kézi vagy gépi), fúrás, vágás, csiszolás
  • Általános lakatos munkák
Elvárások:
  • Szakmai végzettség: hegesztő szakképesítés/szakképzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Alkalmanként külföldi munkavégzés vállalása
Előny:
  • Vékony falú csövek és vékony lemezek hegesztésében, valamint nyomástartó edény gyártásában szerzett tapasztalat
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Targoncavezető (vezetőüléses) bizonyítvány
  • Emelőgépkezelő bizonyítvány
Amit kínálnak:
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Fizetett túlóra lehetősége
  • Bejárás, utazás támogatása
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Rendezett, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkaidő:

  • Egy műszak (6:00-14:20)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern gyártósorral berendezett halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében az alábbi pozícióba keres munkatársat

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Csongrád megye

Géplakatos vagy szerkezetlakatos végzettséggel rendelkezel? Munkádat precizitás jellemzi? Szeretnél egy szakmailag kiemelkedő csapat részese lenni, ahol az sem akadály,ha pályakezdő vagy? Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, olvass tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk több mint 30 év gépgyártás területén szerzett tapasztalattal rendelkező Dél-Magyarországi régióban működő sikeres vállalkozás. Az ő csapatukba keresünk ú munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel VAS és FÉMLAKATOS munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 29 nap múlva