FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Modern munkakörülményekre vágysz?
Arburg? Engel? Krauss Maffei?
...Nem görög istenek neveit soroltuk fel a fentiekben...

Ha tudod miről szól a fröccsöntők élete, dönts mellettük!

Halásztelki partnerünk műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.

Fiatalos csapatukat szeretnék bővíteni, tapasztalt

kollégával
Mik lesznek a feladatok?
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A minőségi és technológiai paraméterek folyamatos felügyelete
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása
  • Aktív közreműködés meghibásodások elhárításában
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (12 órás munkarend)
Előnyök:
  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Fanuc)
  • Arburg, Engel, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann-Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Bejárástámogatás
  • Cafetéria - Szép kártya
  • Éves bónusz
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár :)
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Munkaidő:
  • Folyamatos 12 órás munkarend

Amennyiben érdekel a meghirdetett állás, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk a fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartására kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 24 nap múlva