HR VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR / Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága  keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cég további sikereihez

HR VEZETŐ

pozícióba.
Feladatok:
  • Stratégia kialakítása a vállalatvezetéssel együttműködve
  • Szabályzatok, dokumentációk felülvizsgálata, készítése, aktualizálása
  • HR folyamatok fejlesztése és koordinálása: toborzás és kiválasztás, szervezetfejlesztés, dolgozói célkitűzési és értékelési folyamatok
  • Kompetitív és motiváló bérezés biztosítása, lojalitási / fejlesztési program kialakítása
  • Szakmai támogatás az adott szervezetek vezetői felé stratégiai és operatív témákban
  • Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Bérszámfejtési feladatok koordinációja, ellenőrzése, költségvetéssel és létszámmal való gazdálkodás
  • A vállalat belső képzési tevékenységének koordinálása, működtetése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns min. 5 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Naprakész munkajogi és HR ismeretek
  • Önálló munkavégzés és kezdeményező készség, vezetői attitűd
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel, SharePoint) ismeretek
Előny:
  • Kulcs-Soft rendszer ismerete
  • Empatikus de határozott személyiség
  • Nemzetközi környezetben, több kultúrában szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás
  • Dinamikus, ambiciózus, fiatalos csapat, előre mutató vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások a napi munka során
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 18. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Kihívásokra vágysz? Szeretnél egy sikeres és jól működő csapat tagja lenni?Akkor olvass tovább, ez a lehetőség Neked szól! Környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházás keretében felépült gyárba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva