SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SENIOR MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Több évtizedes múltra visszatekintő kereskedelmi nagyvállalat keres budapesti központjába új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A szállítmányozási részleg irányításában való aktív részvétel
  • Szállítmányozási terület munkájának napi támogatása
  • Belföldi és nemzetközi túrajárat rendszer hatékony működtetése
  • A terület jogszabályi megfelelőségéről való gondoskodás
  • Szoros együttműködés a raktári és értékesítési társterületekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Nagyobb létszámú munkatársi állomány irányításban szerzett szakmai gyakorlat
  • Határozott személyiség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hetenként váltott műszakban való munkavégzés (A hét: 7:00-16:00, B hét:15:00-24:00)

Amit a cég nyújt:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat, állandó kihívások
  • Nagyvállalati, professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat: FUVARSZERVEZŐ munkakörbe. Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN FOGADJUK!

A hirdetés lejár 9 nap múlva