ESZTERGÁLYOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

munkakörbe.

Csatlakozz egy jó csapathoz !
Feladatok:
  • Hagyományos Esztergagép szakszerű üzemeltetése
  • Alkatrészek gyártása hagyományos esztergagépen
  • Rajz alapján az alkatrészek méretpontos legyártása, javítása

Elvárások:
  • Szakmai végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • Egyéb fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, napi nyolc óra munkával
  • Egy műszak ( 6:00-14:00 )
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Mozgóbér, bejárás támogatása, évvégi premizálás
  • Munkaruha biztosítása
  • Túlóra lehetősége
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Támogatás az új ismeretek elsajátításában
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS