EHS KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Munkavédelem / Tűzvédelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága
keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cég további sikereihez

pozícióba.
AMIT RÁD BÍZNÁNK:
  • biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • koordinációs értekezletek levezetése
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok
AMIT KÉRÜNK:
  • munkavédelmi végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • elhivatottság a szakma iránt
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook
AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:
  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • tűzvédelmi végzettség
AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • béren kívüli juttatási csomag
  • szükség esetén utazási költség - gépjármű, munkába járás - támogatása
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat
MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:
  • Komárom-Esztergom megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Munkavédelem / Tűzvédelem | Pest megye

COVID járvány idején a munkavégzéshez szükséges biztonságos és egészséges munkakörülmények biztosítása most minden vállalatnak még fontosabb! Partnerünknek ezért most még nagyobb szüksége van megbízható csapatjátokosokra, akik hosszútávú munkát keresnek! Ha szeretnél egy fiatal, elszánt csapat tagjaként részt venni ebben a küzdelemben, ne habozz, jelentkezz! Ügyfelünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladataiért felelnek. Csapatuk bővül, így, ha te is szeretnéd segítő kezedet nyújtani számukra, most van itt az idő, hiszen JUNIOR EHS KOORDINÁTOR ÉS JUNIOR EHS SUPERVISOR pozíciókba keresik új kollégáikat.

A hirdetés lejár 6 nap múlva