LOGISZTIKAI MUNKATÁRS/RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:

  • A raktározási tevékenység ellátása
  • Áru kiszállítása és beszerzése céges gépjárművel
  • Raktárba beérkező ill., onnan kimenő áruk kézi és targoncás mozgatása és annak felügyelete
  • Áruk címkézése, átcsomagolása, napi szintű komissiózása
  • Árumozgással kapcsolatos bizonylatok rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Részvétel az éves leltár megszervezésében és lebonyolításban

Elvárások:

  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és annak aktív használata
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Tolóoszlopos targonca kezelésében szerzett jártasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Komplex, stratégiai gondolkodásmód
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás

Előnyök:

  • C, CE kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Biztos vállalati háttér
  • Korrekt vezetői hozzáállás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvező munkaidő 8:00 - 16:30

Munkavégzés helye:

Budapest XX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva várjuk frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német gyártó és kereskedelmi cégcsoport. Folyamatosan fejlődő leányvállalata keres bővülő csapatába munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: RAKTÁROS

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Győr

Partnerünk egy német családi tulajdonban lévő, fém autóalkatrészeket gyártó vállalat, ügyfelekkel a világ minden tájáról. Most új munkatársat keresnek targoncás munkakörbe.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva