TERÜLETI VEZETŐ GYAKORNOK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pályakezdő / Gyakornok

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Fiatalos, jó hangulatú csapat keresi új tagját akinek van affinitása a munkahelyi tisztaság megteremtéséhez. Ifjúsági gyakornoki pályázat keretein belül várják a jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Elsősorban a területi vezetők támogatása, mellettük a szakma elsajátítása
  • Takarító kollégák munkájának rendszeres és szúrópróba-szerű ellenőrzése: felkeresni a takarítások helyszínét, meggyőződni arról, hogy minden rendben zajlik, felhívni a figyelmet az esetleges hiányosságokra, dokumentálni-rögzíteni a tapasztaltakat
  • Tisztítószerek, takarító eszközök és mosdó-higiéniai felszerelés havi szintű biztosítása beszállítók közreműködésével
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal kapcsolattartás
  • Munkaerő szervezése (új kolléga, helyettesítés)
  • Nagytakarítások megszervezése, felügyelete, átadás-átvétel
  • Panaszkezelés és ennek dokumentálása
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • 18-25 év közötti vagy(az ifjúsági garancia program feltétele a be nem töltött 25. életév)
  • Aktív, budapesti lakcímmel rendelkezel
  • Álláskereső vagy regisztrált álláskereső vagy
  • Nincs hallgatói jogviszonyod nappali tagozatos felsőoktatási intézményben
  • OKJ végzettséggel rendelkezel (ez lehet bármilyen igazolt, szakmai képzés)
  • Felsőfokú végzettség vagy tanulmányok a programban kizáró tényező (kivéve folyamatban lévő levelező főiskolai képzés)

Elvárások, kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősség tudat, önállóság, proaktív szemléletmód
  • Empatikus hozzáállás mind megrendelőhöz, mind takarítóhoz
  • Stressztűrő képesség
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (outlook, okostelefon, applikációk, excel biztonsággal történő kezelése)
  • „B” kategóriás jogosítvány (legalább 1 éves budapesti vezetési gyakorlattal)
  • Rugalmas munkaidő-kezelés, munkabírás – a feladatok jelentős része a kora reggeli és/vagy esti órákban lehet, nagytakarításokban hétvégi közreműködés
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás (bármilyen szintű nyelvtudás)
  • Vendéglátóipari és /vagy szállodaipari, kereskedelmi gyakorlat (minden tapasztalat számít)
  • Takarításban szerzett gyakorlat (gyakorlat bármilyen szinten)
  • Esetlegesen egy előző munkahely által adott, vezető által megírt ajánlólevél vagy egyéb igazolt referencia
Amit kínálunk:
  • Bejelentett 8 órás állás a fenti program keretében
  • Takarító szakma megismerése, elsajátítása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon és laptop)
  • Munkavégzés jellegéhez igazodva céges autó biztosítása nyomkövetővel (NAV előírás szerint)
  • Karrier és fejlődési lehetőség, önálló területi vezető válhat belőled
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Bruttó 300.000Ft fizetés
Amit kérünk Tőled:
  • Írj magadról, amit fontosnak tartasz, hogy minél átfogóbb képet kapjunk Rólad
  • Szeretnénk, ha az írásos bemutatkozásod azonnal egy személyes találkozóra ösztönözne minket
  • Szívesen vesszük, ha csatolsz egy mai fotót magadról, ami leginkább megmutatja, hogy ki vagy valójában (klasszikus igazolvány képekben nem hiszünk, sokkal inkább az életszerűségben

Munkavégzési hely:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Pályakezdő / Gyakornok | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk munkaerőt, jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Most szeretnénk saját csapatunkat bővítjük folyamatosan. Jelenleg HR asszisztens – toborzás kiválasztás munkatárs pozícióba keresünk új kollégát. Ez az lehetőség olyan pályakezdőknek szól, akiket hosszútávon érdekel a HR világa és azon belül is szeretnének szakértői lenni a toborzás-kiválasztásnak.

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Pályakezdő / Gyakornok | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban beszerzőként? Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól! Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: