BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád:

Kihívást látsz új partnerek felkeresésében
Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan
Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is

Megbízónk csapatában a

pozíciót fogod betölteni.
Partnerünk:
  • Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén.
  • Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával
Főbb feladatok:
  • Szervizszolgáltatások, tartalékalkatrész csomagok értékesítése
  • Szervizszerződések, megújítások kezelése
  • Folyamatos, aktív kommunikáció a már meglévő ügyfelekkel
  • Új vevők felkeresése, kapcsolatfelvétel és termékek szolgáltatások ismertetése
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív teendők ellátása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1-2 éves vegyipari/ gyógyszeripari területen értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikáció képes szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapbér+ cafeteria+ bónusz)
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek biztosítása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Biztos, hosszú távú, stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest XV. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!