MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ (HEVES ÉS SZOLNOK RÉGIÓ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kihívást lát az új partnerek felkeresésében, tárgyalások lebonyolításában mindezt agrár területen? Erős műszaki vénával rendelkezik és szakmailag kiváló a tudása a gépek terén?

Ebben az esetben a tökéletes pozíciót szeretnénk Önnek ajánlani.

Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Heves és Szolnok területére

MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Partnerünkről:
  • Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével
  • A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is

Miért érdemes jelentkezni?

  • Versenyképes alapjövedelemre tehet szert, amely teljesítményalapon jelentősen növekedhet
  • Egy professzionális és stabil csapat része lehet
  • Biztos háttér, kiváló munkakörülmények várják
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon könnyíti munkáját
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú műszaki vagy agrárvégzettséggel rendelkezik
  • Minimum 3 éves tapasztalatot szerzett agrár területen, értékesítői pozícióban
  • A helyi piac ismeretével, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik
  • Van B kategóriás jogosítványa
  • A MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik
  • Nem gond számára az önálló munkavégzés, jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készséggel bír
  • Kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség
Feladatok:
  • Az új munkatárs felelős a vállalat teljes gépválasztékának és vonatkozó szolgáltatásainak proaktív értékesítéséért új és meglévő vevők számára
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Új partnerek felkeresése, vevőkör bővítése
  • Piaci részesedés növelése a területen
  • A vevői igények alapján műszaki árajánlatok kidolgozása
  • Tárgyalások folytatása, szerződések előkészítése és ezek adminisztrációja
Munkavégzés helye:
  • Heves és Szolnok régió
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Agráripar / Mezőgazdaság | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Érdekelnek a növénytermesztés rejtelmei? Szívesen kipróbálnád magad egy új területen? Mindig is egy családias csapatban szerettél volna dolgozni? - Akkor ezt a pozíciót rád szabták! Partnerünk immáron hat évtizede jelen van a dél-borsodi régió agráréletében. Növénytermesztésük produktumait döntően keveréktakarmányként, szárított fehérjetakarmányként és vetőmagként értékesítik, állattartó telepükön több, mint egymillió vágócsirkét és 36 ezer pulykát hizlalnak évente. Csapatukba keresünk most dél-borsodi régióba TELEPHELY VEZETŐ HELYETTES munkatársat

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Békés megye

Kihívást lát az új partnerek felkeresésében, tárgyalások lebonyolításában mindezt agrár területen? Erős műszaki vénával rendelkezik és szakmailag kiváló a tudása a gépek terén? Ebben az esetben a tökéletes pozíciót szeretnénk Önnek ajánlani. Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Békés és Csongrád megye területére

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Agráripar / Mezőgazdaság | Csongrád megye

Megbízónk olyan stabil piaci szereplő, mely már 25 éve áll a Termelők szolgálatában, annak érdekében, hogy közösen javítsák talajaink állapotát. Termékeikkel egészséges talajélet tartható fenn, ezáltal elősegítve az egészségesebb élelmiszerek előállítását. Szívesen alapoznád meg szakmai karriered a talajfejlesztés területén? Partnerünk számára fontos azon értékesítői szemlélet - amik a megfelelő emberi hozzáállás mellett a hitelességet is képviselik. Most bővülés miatt keresünk csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva