TARGONCÁS ANYAGMOZGATÓ/KOMISSIÓZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Grosshaus Hungaria Kft. egy német családi tulajdonban lévő, fém autóalkatrészeket gyártó vállalat, ügyfelekkel a világ minden tájáról.

Most új munkatársat keresnek

pozícióba.

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Hétfőtől - péntekig (6.00 órától - 14.00 óráig, 14.00 órától - 22.00 óráig, 22.00 órától - 6.00 óráig)

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező és kimenő autók rakodása,
  • Beérkező és kimenő áru megfelelőségének vizsgálata,
  • Logisztikai területen rend fenntartása,
  • Kézi és gépi anyagmozgatás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes targoncás jogosítvány,
  • Targoncás munkakörben szerzett tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is,
  • Éjszakai műszakpótlék
  • Bejárás támogatása.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német gyártó és kereskedelmi cégcsoport. Folyamatosan fejlődő leányvállalata keres bővülő csapatába munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: RAKTÁROS

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva