MECHANIKUS KONSTRUKTŐR VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Német Tárgyalási szint vagy Angol Tárgyalási szint

Több éves tapasztalattal rendelkezik konstruktőrként?
Szeretne valami újat létrehozni?
Szeretné segíteni egy vállalat know-how-ját felépíteni?
Kiválóan tud mérnöki csapatokat vezetni?
Kiváló a szervezőképessége?
Folyékonyan beszél NÉMETÜL VAGY ANGOLUL, akkor ezt a pozíciót Önnek találták ki!

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Mechanikus konstrukciós részleg vezetése,
  • A vállalat közép- és hosszútávú céljainak követése és betartása,
  • Költségkeret betartása,
  • Innovatív konstrukciós fejlesztések kidolgozása és továbbfejlesztése,
  • Műszaki megoldások fejlesztése és a meglévő és új technológiák felhasználásorientált integrálása,
  • A vezetőség támogatása, illetve tanácsadás a vezetőség részére a konstrukciós stratégiával kapcsolatban,
  • A meghatározott termék- és minőségi követelményeknek való megfelelés ellenőrzése,
  • A területen dolgozó munkatársak továbbképzésének biztosítása, motiváció fenntartása,
  • Munkatársak támogatása az ötletek kidolgozásában és megvalósításában,
  • Az erőforrások menedzselése, határidők lekövetése, betartása és betartatása, a terület meglévő folyamatainak az optimalizálása,
  • A konstrukció ”minőségének” folyamatos fejlesztése.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai Gépészmérnök végzettség,
  • Min. 5+ éves szakmai tapasztalat konstruktőrként, egyedi gépgyártás VAGY szerszámgyártás területén, preferáltan autóipari területen,
  • 2-3 éves vezető tapasztalat mérnöki csapat irányításában,
  • Műanyag alakító technológia ismerete,
  • 3D-s tervezőszoftverek, valamint ERP gyakorlati ismerete (preferáltan CATIA és SAP),
  • Tárgyalóképes NÉMET VAGY ANGOL nyelvtudás.
Előnyök:
  • Robotikai, automatizálás területen szerzett jártasság.
Juttatások, ajánlat:
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Kiszámítható és erős, jövő orientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatása,
  • Bejelentett alapbéren felül juttatási csomag,
  • Családias, barátságos légkör.
Munkavégzés helye: Mór

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas munkarendben

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol vagy német és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Győr

Partnerünk egyedi gépek gyártásával, automatizálással és hidraulikus alkatrészek kereskedelmével foglalkozó győri középvállalat. Ügyfelünk jelenleg új munkatársát keresi az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva