SENIOR ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Rendelkezel ügynökségi tapasztalattal? Jól prezentálsz, akár angol nyelven is? Szívesen koordinálnád néhány account manager munkáját? A digitális marketingtől sem riadsz meg?

AKKOR EZ A TE LEHETŐSÉGED!

Kampánytervezéssel foglalkozó marketing ügynökség keresi új csoportvezetőjét az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Üzletszerzésben való részvétel (prezentáció, stratégiák kidolgozása)
  • A cég tevékenységének, szolgáltatásának bemutatása az érdeklődők számára
  • Meglévő ügyfelek ügyeinek figyelemmel követése, stratégiai javaslattétel új szolgáltatások bemutatására
  • Account managerek koordinálása, támogatása
  • A kreatív csapat támogatása
  • Részvétel árajánlatok készítésében,
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, az alvállalkozói bázis karbantartása
  • Belső és külső kommunikáció kézben tartása (social media, hírlevelek)

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Ügynökségi tapasztalat
  • Kb. 5 év account manager feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Digitális marketing területen szerzett ismeretek/tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Juttatások/ajánlat:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő, korrekt bérezés
  • Juttatási csomag kialakításában való rugalmasság
  • Támogató környezet, izgalmas projektek
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest (budai oldal)

Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Marketing / PR / Média | Budapest

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST

A hirdetés lejár 18 nap múlva

Több mint 60 éve, tízszeres Magyar Brands díjas ügyfelünk Magyarország elismert, független adószakértő csapata és oktatási intézménye. Megbízható tanácsadója minden gazdálkodó szervezetnek adó, számviteli, munkaügyi szakterületén. Partnerünk folyamatos belső képzéseivel garantálja ügyfeleik elégedettségét, továbbá elkötelezettek a komplex szervezetfejlesztés mellett is. Kiválóságuknak és tudatos márkaépítésüknek köszönhetően megbízásaik száma folyamatosan nő, ezért bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva