PROJEKTMENEDZSER (PÁLYÁZATÍRÁS, PÉNZÜGYI TANÁCSADÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást.

A megnövekedett pályázati igények menedzsmentjére, pályázatírási feladatok és pénzügyi tanácsadói feladatok ellátására keresünk számukra új kollégát

PROJEKTMENEDZSER
pozícióba.
Feladatok:
  • Vállalati hitelkérelmek és vállalkozásfejlesztési pályázatok írása, összeállítása
  • Pénzügyi tervek elkészítése
  • Egyéb gazdasági számítások elkészítése és hozzá kapcsolódó dokumentumok összeállítása (befektetési dokumentum és vagyonértékelés)
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (Pénzügy/Számvitel/Közgazdaság)
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat pályázatírásban (beruházási, K+F, informatikai, vidékfejlesztési pályázatok)
  • Gyakorlat pénzügyi tervek elkészítéseben, üzletviteli folyamatok támogatásában
  • Alkalmazotti jogviszony vállalása
  • Elemző szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • Pénzügyi gazdasági számítások gyakorlati ismerete (nettó jelenérték, megtérülés, diszkontálás)
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő, a vírusidőszak alatt gyakori HO lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyfél látogatásokhoz
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be. Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva