MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Német Felsőfok szóban és írásban és Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségirányítási végzettség,
  • 5-7 éves tapasztalat minőségügyi területen egyedi gyártásban,
  • 3 éves tapasztalat minőségügyi vezető pozícióban,
  • Fémszerkezet és autóipari gyártás területen szerzett gyakorlat,
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Külső- és belső auditokban szerzett tapasztalat,
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete (ISO 9001, ISO 14001, TISAX)
  • Felhasználói szintű Microsoft Windows és Office ismeretekkel
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás.

Előnyök:

  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • SAP ismeret.

Feladatok:

  • A minőséggel kapcsolatos alapelvek meghatározása és megvalósítása,
  • A minőséggel kapcsolatos tervezés, működtetés és értékelés,
  • A minőségirányítási csapat munkájának vezetői irányítása és koordinálása,
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének felügyelete, működtetése, folyamatos fejlesztése,
  • A vállalat felkészítése és képviselete belső és külső, tanúsító és felügyeleti auditokon,
  • A megfelelőség és fenntarthatóság megvalósítása és folyamatos fejlesztése a vállalatnál,
  • Az energiahatékonysággal kapcsolatos követelmények meghatározása és megvalósítása,
  • Információ- és adatvédelmi tisztviselő feladatkörének ellátása.
Juttatások:
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Kiszámítható és erős, jövőorientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Családias, barátságos légkör,
  • Szakmai tréningek és nyelvi képzések támogatása.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Mór.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Heves megye

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Minőségügyi csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva