SZERELŐ/KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Pályakezdő vagy és szívesen kipróbálnád magad egy izgalmas munkakörben?

ELŐKÉPZETTSÉG SEM SZÜKSÉGES, BETANÍTÁSOD VÁLLALJUK!

Ha szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni és emellett folyamatosan fejlődni, akkor ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk multinacionális cégek részére, speciális telekommunikációs és üzemeltetési szolgáltatásokat nyújt. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresnek munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokra számíthatsz:
  • Mobiltelefon adótornyok antennarendszerének és műszaki berendezéseinek telepítése, karbantartása és üzemeltetése
  • Hibakeresés, egyszerűbb műszeres mérések elvégzése
  • Hibás alkatrészek cseréje
  • A munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Jogosítvány napi szintű használata
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Magasban történő munkavégzésre való hajlandóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előny, de nem feltétel
  • Híradástechnikai végzettség vagy gyakorlat
  • Villanyszerelői végzettség vagy gyakorlat
Amit Partnerünk kínál Neked:
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség, tanfolyamok
  • Teljes munkaidő
  • Munkaruha, védőfelszerelések
  • Versenyképes alapbér, ami a betanulás függvényében emelkedik
Munkavégzés helye:
  • Budapest és vonzáskörzete (XVIII. kerületi központ, ritkán vidéki munkavégzés)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS