SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Országos

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE!

Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik.

Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Ipari konyhatechnológiai és hűtőberendezések javítása, karbantartása (országosan!)
  • Szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • Műszaki szaktanácsadás, vevőkapcsolat

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi elvárások egyikével:

  • Hűtőgép-szerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Gázkészülék-szerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Mechatronikai műszerész végzettség vagy tapasztalat
  • Elektroműszerész végzettség vagy tapasztalat
  • Ipari konyhai berendezések javításában szerzett tapasztalat
Mindemellett szükséged lesz az alábbiakra:
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
  • Utazási hajlandóság

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Kiemelkedő bérezés
  • Gépkocsi, telefon, laptop
  • Alkalmazotti, vagy akár vállalkozói jogviszony

Ha tetszik a lehetőség, várjuk jelentkezésed önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe. Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Komárom-Esztergom megye

Gépkezelőként új kihívásokat keres? Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Most GÉPKEZELŐ pozícióba várják új kollégájukat. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

A hirdetés lejár 8 nap múlva