SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Országos

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE!

Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik.

Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Ipari konyhatechnológiai és hűtőberendezések javítása, karbantartása (országosan!)
  • Szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • Műszaki szaktanácsadás, vevőkapcsolat

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi elvárások egyikével:

  • Hűtőgép-szerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Gázkészülék-szerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Mechatronikai műszerész végzettség vagy tapasztalat
  • Elektroműszerész végzettség vagy tapasztalat
  • Ipari konyhai berendezések javításában szerzett tapasztalat
Mindemellett szükséged lesz az alábbiakra:
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
  • Utazási hajlandóság

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Kiemelkedő bérezés
  • Gépkocsi, telefon, laptop
  • Alkalmazotti, vagy akár vállalkozói jogviszony

Ha tetszik a lehetőség, várjuk jelentkezésed önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalat, akik több, mint 30 éve foglalkoznak acélszerkezet gyártással, és épületek generálkivitelezésével. A gyártás jelenleg két Fejér megyei- saját tulajdonú - telephelyen történik. Csapatukat erősítve keresünk most számukra egy tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS