IRODAVEZETŐ / OFFICE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk 15 éve a hazai irodabútor-piac meghatározó szereplője.
100%-ban magyar tulajdonú vállalatuk közepes és nagyméretű irodák, irodaházak belsőépítészeti tervezésével, valamint berendezésével foglalkozik.

A piacon kivívott előkelő helyzetük biztosítja a cég folyamatos fejlődését, ezért keressük számukra azt az

IRODAVEZETŐ

munkatársat, aki a teljes iroda olajozott működéséért felelős lesz.

Követelmények:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 5 – 6 éves tapasztalat irodavezetésben,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Erős MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Irodabútor vagy irodai eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Átlagon felüli felelősség érzet.

Feladatok:

  • Az iroda működésével kapcsolatos feladatok,
  • Beszerzések lebonyolítása,
  • Showroom dekoráció készítése,
  • Kapcsolattartás a bérbeadóval,
  • Szerződések adminisztrációja,
  • Online vásárlás az iroda számára,
  • Postai ügyintézés,
  • Az iroda fenntartásával kapcsolatos ügyintézés (karbantartás, takarítás, irodaszerek utánpótlása, egyebek),
  • Cégautókkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Import fuvarszervezés,
  • Értékesítés támogatása,
  • Prezentációk (ppt) készítése,
  • Vállalatirányítási rendszer napi használata (miniCRM),
  • Árajánlat készítés,
  • Precíz munkavégzés.
Juttatások:
  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Önálló, szakmai feladatok,
  • Exclusive irodakörnyezet várja az új munkatársat!

Egyéb információk:

  • Munkaidő: 8 óra, túlóra lehetséges (H-Cs 9-17:30-ig, P: 15 óráig – 1/2 óra ebédszünettel)
  • Munkavégzés helye: 11. kerület
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Partnercégünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg leendő kollégájukat keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva