BÉRSZÁMFEJTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Több éves bérszámfejtő tapasztalattal és TB ügyintéző végzettséggel is rendelkezik? Szeretné, ha egy jó hangulatú, támogató környezetben telnének a munkanapjai?

Ebben az esetben olvasson tovább, a lenti pozíció Önnek szól!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében.  A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja.

HR adminisztrációs csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Teljes körű bérszámfejtés (időadatok, juttatások, levonások)
  • Személyi adatbázis kezelése és nyilvántartása
  • Általános adminisztratív feladatok végrehajtása
  • Napi szintű munkaügyi feladatok elvégzése (beléptetés, kiléptetés)
  • Törvény által előírt adatszolgáltatások elkészítése
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Minimum OKJ-s szakirányú végzettség
  • TB ügyintézői végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtési és munkaügyi ismeretek
  • Nexon, vagy más hasonló rendszer kezelésében való jártasság
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)

Mit kínál a cég?

  • Szakmai tapasztalathoz és felelősségi körhöz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria - Szép Kártya
  • Bejárás támogatás
  • Éves bónusz
  • Home office lehetőség (jelenleg heti 2 nap)
  • Betanulás: jelenlegi bérszámfejtő kollégák mellett
  • Munkaidő: 8:00 - 16:20

Munkavégzés helye:

  • Dunavarsány (Pest megye déli része)

A pozíciót magyar nyelvű önéletrajzával, a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva pályázhatja meg!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Fejér megye

Hr területen szerzett széleskörű piac háttérrel és munkaerőkölcsönzésben gyakorlati ismerettel rendelkező vezető munkatársat keresünk HR szolgáltató cég részére HR ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva