FAIPARI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk közel 20 éves múltra tekint vissza, akik piacképes és innovatív megoldásokat kínálnak eladáshelyi reklámeszközök minden területén.

Asztalosipari kivitelezéseik élére keresik új kollégájukat

munkakörbe.
Főbb feladataid lesznek:
  • Ügyfelek igényeinek a felmérése, ajánlatkérések kezelése
  • Teljeskörű projektmenedzsment a szerződéskötéstől az átadásig bezárólag
  • Árkalkulációk elvégzése, árajánlatadások
  • Projektek műszaki előkészítése és nyomon követése
  • Gyártással és az alvállalkozókkal való kapcsolattartás
Téged várnak, ha van:
  • Legalább középfokú végzettséged
  • Faipari projektek vezetésében szerzett 2-3 éves tapasztalatod
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudásod
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod
  • Rendelkezel kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel
Ami előnyt jelenthet:
  • Faipari mérnök végzettség
  • Egyedi bútorgyártásban szerzett tapasztalat
  • Solid Works vagy Solid Edge magas szintű ismerete
  • CAD rendszer, felhasználó szintű ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes alapbérezés
  • Év végi bónusz, karácsonyi juttatások
  • Külföldi utazási lehetőségek
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet által előre lépési lehetőség
Munkavégzés helye és ideje:
  • Érd
  • Rugalmas munkaidő otthoni munkavégzési lehetőséggel
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!