PÁLYÁZATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk irodai műszaki megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika, irodatechnika, belső kialakítás-felújítás és üzemeltetés-karbantartás területeken.

Bővülő csapatába keresünk

PÁLYÁZATI MUNKATÁRSAT.

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség (vagy felsőfokú jogi szakképesítés),
  • minimum 2-3 éves  közbeszerzési és/vagy támogatási pályázatírói területen szerzett gyakorlat,
  • proaktivitás, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előnyök:

  • Szakmai német vagy angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Feladatok:

  • Európai Uniós és közbeszerzési pályázatok felkutatása,
  • pályázati dokumentáció összeállítása és teljeskörű kezelése,
  • informatikai pályázatokhoz kapcsolódó árajánlatok bekérése és kezelése,
  • közbeszerzési és támogatási szerződések előkészítése, véleményezése, kezelése,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Juttatások:

  • Folyamatos szakmai képzések, fejlődési lehetőség,
  • céges laptop, telefon
  • jó hangulatú, dinamikus csapat.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest, IV.ker.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra fizetési igénnyel megjelölt magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Jog / Közigazgatás | Békés megye

Megbízónk több, mint 30 éve alakult hazai vállalat, akik kiváló minőségű élelmiszeripari termékek előállításával mára piacvezető szereplővé nőtték ki magukat a baromfitartás és feldolgozás iparágán belül. Csapatuk bővül, így új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva