ART DIRECTOR/BRAND MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretnél tapasztalatot szerezni a divatiparban?
Érdekelnek a nemzetközi trendek?
Profin beszélsz angol nyelven?

A SPICE MEDIA PRODUCTION Kelet-Európa legnagyobb tartalomgyártó studióját működteti Budapesten.
Ügyfeleik számára kiváló minőségű  termék- hangulat- és kampányfotókat, videotartalmakat, SEO szövegeket készítenek e-commerce tevékenységeikez.
Professzionális stylistjaik és fotósaik mindig megtalálják a legjobb módot arra, hogy a kampány kinézetét és hangulatát összehangolják.
Óriási nemzetközileg elismert divatcégekkel dolgoznak együtt: Mustang, Amazon, About you, Zalando

Fiatalos csapatuk bővítésére

munkatársat keresnek
Feladatok, amelyek Rád várnak:
  • Te leszel az elsődleges kapcsolattartó a nemzetközi ügyfelekkel
  • Lebeszéled a projekthez kapcsolódó határidőket, költéskereteket
  • Összeállítod a produkció vizuális koncepcióját a tartalmi és technikai háttérrel
  • Lebonyolítod a kampányok fotózásait, videófelvételeket, a produckiós csapattal együttműködve
  • Biztosítod a kiváló minőségű tartalmat az ügyfél részére
Téged keresünk amennyiben:
  • Design, marketing, kommunikáció, divat irányú végzettséggel rendelkezel
  • Van már legalább 3 év tapasztalatod a divatiparban vagy médiaügynökségnél
  • Felsőfokon beszélsz angol nyelven
  • Magabiztosan használod a Photoshop vagy InDesign programokat
  • Projektmenedzsmentben jártas vagy
  • Ügyfélbarát gondolkodásmódod van
  • Jó vizuális, esztétikai érzékkel rendelkezel
  • Szeretsz irányítani, szervezni
Örülünk, ha:
  • Német nyelven beszélsz
  • Nemzetközi munkatapasztalattal, kapcsolatokkal rendelkezel
  • Megbízhatóság, precizitás és határozottság jellemez
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapbér
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközileg elismert vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Nemzetközi kiállításokon való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Budapest III.
Munkavégzés ideje:
  • H-P 8:30 - 17:30

Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a JELENTKEZEM gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST

A hirdetés lejár 21 nap múlva