KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Kontrolling területen vágysz karrierre? Ezt szeretnéd egy nagy múltú, nemzetközi hátterű cégnél megalapozni?

Pénzügyi területen végeztél és már belekóstoltál a kontrolling folyamatokba?

Olvass tovább, mert ez a pozíció a Te lehetőséged!

Ki a megbízónk?

Autóipar számára alkatrészeket gyártó multinacionális vállalat, mely bővülő pénzügyi csapatába keres új kollégát az alábbi pozícióra:

JUNIOR KONTROLLER

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kontrolling jelentések készítése
  • A tervezésben és az előrejelzések készítésében való aktív részvétel
  • Elemzések és ad hoc kalkulációk készítése
  • A havi és negyedéves zárásokban való aktív részvétel
  • Kimutatások készítése a társosztályoknak
  • Pénzügyi, kontrolling projektek főbb elemeinek folyamatos vizsgálata
  • Szoros együttműködés a kontrolling csapat többi tagjával (a külföldi kollégákkal is)

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi területen
  • 1-2 év tapasztalat kontrolling területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office fekhasználói szintű magabiztos használata
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
Mi jár a munkádért cserébe?
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria, éves bónusz, bejárás támogatás
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Pest megye déli része

Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Jártas vagy a számlakezelésben? Szeretnél családias környezetben egy támogató csapatban, stabil cégnél elhelyezkedni? Akkor itt a kiváló lehetőség! Partnerünk egy ingatlanüzemeltető cég, aki Budapestre keresi új kollégáját.

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT főkönyvelői feladatkörrel határozott időre (1,5 évre).

A hirdetés lejár 15 nap múlva