SENIOR .NET FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több, mint két évtizede van jelen a piacon, komplex profiljukat érintve az IT infrastruktúrához kötődő teljes szolgáltatási palettát kínálják partnereik számára, legyen az eszközszállítás, oktatás, tanácsadás, tervezés, fejlesztés, implementáció és üzemeltetés.

Bővülő csapatukba keressük most az új kollégát

pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Új rendszerek fejlesztése
Elvárások:
  • Legalább 4-5 éves .NET/C# tapasztalat
  • ASP.NET/.NET Core, SQL ismeretek
  • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában szerzett tapasztalat
  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése
  • Objektum-orientált szemléletmód
Előny:
  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete (pl.: GIT)
  • WCF, Entity Framework (vagy más ORM) használatában szerzett tapasztalat
Amit kínál a cég:
  • Piacképes bérezés (alapfizetés + cafeteria + egészségbiztosítási szolgáltatás)
  • Laptop, telefon
  • Alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerületi központ

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Szeretnél egy sikeres, nemzetközileg elismert magyar cégnél dolgozni?Akkor olvass tovább, ez a Te lehetőséged! Partnerünk a világ több mint 60 országában rendelkezik kereskedelmi kapcsolattal. Elsősorban saját fejlesztésű és gyártású ipari műszereivel (szintmérőivel, nyomás- és hőfoktávadóival) vívott ki elismerést és szerzett tekintélyes világpiaci részesedést. Az Ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi? Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson? Profi csapattal szeret együtt dolgozni? Akkor itt a lehetőség! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új kollégát.

A hirdetés lejár 14 nap múlva