MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás / -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben?

Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód!

Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • PPAP dokumentációk előkészítése
  • Minőségügyi rendszer fejlesztésében való részvétel
  • Vevőoldali reklamációkezelés
  • Vevői auditokon való aktív részvétel (felkészülés, koordináció, riportálás)
  • Projektekben való részvétel
  • Beszállítókkal és termeléssel való aktív kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való együttműködés
Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi szabványok ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktív hozzáállás
Mit kínál a cég?

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • 13. havi bér
  • Emelt bejárástámogatás
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye:

  • Esztergom
Várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzod feltöltésével a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Somogy megye

Partnerünk osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk egy kanadai hátterű, autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva