ÜZEMVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalata. Elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra, és egyéb nagyméretű, súlyú és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott.

Tiszakécskén működő telephelyükre keresik hegesztési tapasztalattal rendelkező új munkatársukat a következő munkakörbe:

ÜZEMVEZETŐ
Feladatok:
  • Az üzem tevékenységével kapcsolatos célkitűző, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • A gyártás munkafeltételeinek és zavartalan működésének biztosítása
  • A feladatok végrehajtására optimális munkamegosztás kialakítása és a részfeladatok összehangolása
  • A hiányosságok feltárása, a munkamódszer javítása és folyamatos fejlődés biztosítása
  • Effektivitás és produktivitás folyamatos fejlesztése
  • Az üzem munkafeltételeinek és működésének biztosítása
  • Az üzem erőforrásaival való gazdálkodás
  • Megfelelő munkaerő biztosításában aktív szerepvállalás
  • Pénzügyi tervezésben, ellenőrzésben és éves üzemi költségterv készítésében való aktív részvétel
Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy hegesztőmérnök végzettség
  • Fémipari gyártási területen legalább 5 éves tapasztalat
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Hegesztési tapasztalat
  • Folyékony, erős angol nyelvtudás
  • Üzemi termelési folyamatok átfogó ismerete
  • Stratégiai gondolkodás, kapcsolatteremtő- és meggyőzőképesség
Előny:
  • Gépgyártás-technológiai, hegesztő szakmérnöki képesítés
  • Nemzetközi vállalatnál autóipari gyártásban tapasztalat
  • Korrózióálló anyagok feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés, cafeteria, éves bónusz
  • Vállalati gépkocsi korlátlan magánhasználattal
  • Lakhatás támogatása
  • Stabil, kiszámítható és hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye és ideje:
  • Tiszakécske
  • Kötetlen munkaidő
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Szívesen dolgoznál az autóiparban? Akkor ez a lehetőség remek alkalom számodra, hogy egy modern, minőségi műanyag fröccsöntött autóipari termékeket gyártó cégnél elhelyezkedj! A termelés működtetéséhez és fejlesztéséhez keresünk csapatukba, tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás / Termelés | Budapest

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. Az anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. A piaci részesedés bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk fő tevékenységei: épületgépészeti tervezés, ipari légtechnika, ipari klíma,szűréstechnika, zaj-és rezgésvédelem. Budakeszi székhelyű, NAH által akkreditált mérnökirodájukba keresik pályakezdő vagy tervező szakmában tapasztalattal rendelkező új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva