ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Úgy érzed, hogy a Covid-19 járvány során cserben hagytak és elvesztetted a munkádat?

Nálunk ez nem fordulhat elő!
Mi segítünk az embereknek anyagi biztonságot teremteni egy életen át.

Partnerünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere.

Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj,
segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz

pozíciónkba.

Feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése,
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység,
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítás, hitel, nyugdíjpénztár),
  • Értékesítési célkitűzések elérése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre,
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására,
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség,
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség.
Előnyök:
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány.
Juttatások:
  • Egyedi, versenyképes juttatási rendszer,
  • Hivatásindító támogatás,
  • Rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzések,
  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség,
  • Multinacionális háttér,
  • Önálló és felelősségteljes munka.
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!