PÉNZÜGYI MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Partnerünk országos lefedettségű közúti áruszállítással és hűtött áruk fuvarozásával foglalkozó cég. Folyamatosan és dinamikusan fejlődő csapat keres vezetőt az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Pénzügyi terület koordinációja, részvétel az üzleti tervezésben
  • A Tulajdonos és a Gazdasági vezető napi munkájának támogatása
  • A cég pénzügyi (cash-flow, számvitel, kontrolling) rendszereinek menedzselése, fejlesztése, ellenőrzése, riportolás a vezetés felé
  • Likviditás menedzsment, követeléskezelés felügyelete
  • Egyeztetés a könyveléssel, bérszámfejtéssel és a pénzügyi szolgáltatókkal, hó- és évvégi zárási feladatok támogatása
  • Biztosítási ügyintézés, kárügyek menedzselése
  • Folyószámlák napi kezelése, hitel- és lízingügyletek bonyolítása, banki kapcsolattartás
  • Szerződéskötés, teljesítési igazolások, és a hozzá kapcsolódó dokumentáció adminisztrálásának felügyelete
  • Havi riportok készítése, adatszolgáltatások a menedzsment és külső szervek felé, auditok irányítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Legalább alapfokú angol/német nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek, napi szintű MS Excel használat
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Vezetői tapasztalat
  • Hasonló szektorban működő vállalkozásnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség

Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Céges telefon, laptop
  • Megbízható munkahely és biztos jövőkép

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.