JUNIOR MÉRLEGKÖR-MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük a villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike.

Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat

pozícióba.

 Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed!

Feladataid lesznek:
  • Fogyasztás és termelés előrejelzés- menetrendezés
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, illetve hazai partnerekkel
  • Hosszú és rövid távú nyitott pozíciók kezelése, optimalizálása
  • Mérlegköri szerződések működtetése, nyomon követése
  • Partner elszámolások támogatása
  • Szabályozási környezet változásainak követése
  • Riportok, elemzések készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Legalább 1 év hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat villamos energia kereskedelem vagy elosztás területén
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Erős analitikus képességek, elemzői szemléletmód
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés változatos juttatási elemekkel (éves bónusz, menedzserszűrési csomag, áramdíj kedvezmény, holiday benefit)
  • Fiatal és barátságos csapat, családias környezet
  • Remek karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő home office lehetőséggel hosszú távon
Munkavégzés helye:
  • Budapest ( jelenleg a 11.kerület, az év második felétől 13.kerület)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!