TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL !

Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert.

A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek.

Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT

keresünk.

Feladatok:
  • A vállalat márkáinak és termékcsaládjainak értékesítése, eredményes képviselete,
  • Szakmai kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Saját kapcsolati háló bővítése,
  • Ajánlatadás, szerződések előkészítése,
  • A régióban, a cég meglévő és potenciális vevői részére szakmai előadások szervezése,
  • Vevői projektek, megbízások utógondozása telefonon és személyesen is,
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás,
  • Napi, heti és havi adminisztráció.
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 3 év értékesítési tapasztalat hőszivattyúk értékesítésében (vagy akár hűtéstechnika, klíma, épületgépészeti főberendezések),
  • Élő kapcsolati rendszer,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • A kellő ambíciók megléte,
  • Proaktív munkavégzés, Kereskedelmi attitűd.
Előnyök:
  • CRM rendszer ismerete,
  • Angol nyelv ismeret,
  • Felsőfokú végzettség.
Juttatások:
  • Kiemelkedő alapfizetés,
  • Jutalék,
  • Céges gépjármű,
  • Céges mobiltelefon,
  • Céges laptop,
  • Bejelentett állás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil cég,
  • Professzionális termékpaletta.

Egyéb információk:
  • Cég központja: Budapest IV. kerület,
  • Munkavégzés helye: Home Office

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Our Client is a leading provider of technical services worldwide. Founded in 1872 and headquartered in Cologne, the group employs 16.000 people in more than 60 countries with 500 establishments. The Hungarian and Central and Eastern European subsidiary is seeking to recruit to the following role: EXPERT SALES (Solar & Commercial Products). Responsibility: Sales Expert position in the Solar & Commercial Products certification team, which is responsible for electrical and functional safety testing of components, machinery and different product testing activities.

A hirdetés lejár 8 nap múlva