PROJEKT KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Székesfehérvár

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint vagy Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Angol Középfok szóban és írásban

Műszaki beállítottságú vagy?
Van érzéked a műszaki gépekhez és érdeklődsz a technológiák iránt?
Szívesen dolgoznál autóiparban?
Magabiztosan kommunikálsz angolul?
Erősek a kommunikációs képességeid és egy igazi csapatjátékos vagy?
Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább!

Ügyfelünk JUNIOR, SENIOR és VEZETŐ szinten is keres
PROJEKT KOORDINÁTORT/MENEDZSERT, ugyanis  széles körben foglalkoznak projektekkel !
Partnerünk autóipari automatizálással, egyedi célgép tervezéssel és gyártással foglalkozik.
A gyártástól, a vevőnek való leszállításon át, egészen az utánkövetésig tartó folyamatot biztosító projekt koordinálásához és összefogásához keres Ügyfelünk új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Projektek összefogása, koordinálása
  • Projektek sikeres lefutásának biztosítása
  • Kapcsolattartás a belső projektcsapattal és az ügyfelekkel
  • Angol nyelvű kapcsolattartás a vevőkkel írásban és szóban
  • Külföldi és belföldi ügyféllátogatás
  • Beüzemelések megszervezése, leegyeztetése
  • Megbeszélések szervezése, dokumentálása
  • After sales support mérnöki tevékenységeinek kapcsolattartói támogatása
  • Határidők betartatása
  • Ajánlatok összeállítása
  • Projektadminisztráció, időtervek, státuszriportok elkészítése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Műszaki beállítottság, technológia iránti érdeklődés nem áll messze tőled
  • Határozott fellépésű, pontos, precíz személyiségnek tartod magad
  • Csapatjátékos szemléletmód jellemez
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készséggel, illetve erős kommunikációs képességgel bírsz
  • Képes vagy gyorsan, megfelelő döntést hozni és priorizálni a felmerülő problémák és változások során

Előnnyel indulsz, ha:

  • Műszaki támogatás területen szereztél már tapasztalatot
  • Ügyfélkapcsolati tapasztalatod van

Amit kínálnak:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Összetartó, segítőkész csapat
  • Tapasztalatnak megfelelő kiváló bérezés
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Székesfehérvár vagy Bóly

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzod csatolásával rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra! Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz, szeretnél új területre evezni, műszaki szakszövegeket írni VAGY máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned! Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent French and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT FRENCH AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent German and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT GERMAN AND ENGLISH)