VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Begavill-2003 Kft.
Családias, támogató légkörű cégük közel 20 éve épületvillamossággal foglalkozik, stabilan működik és dinamikusan fejlődik, emiatt folyamatosan bővítik a dolgozóink létszámát.

Projektjeikhez keresünk Budapesten élő, tapasztalt, önállóan dolgozni tudó,

VILLANYSZERELŐKET.

Feladatok:
  • meglévő, korábban már kiépített hálózatok hibafeltárása
  • lakó- és középületek, irodaházak, ipari és mezőgazdasági épületek erős- és gyengeáramú áramköreinek kivitelezése, javítása, felújítása, karbantartása
  • szerelési terv szerinti, vagy a szerelésvezetővel megbeszélt kivitelezés
  • a szerelés során felmerülő problémákról a szerelésvezető tájékoztatása, megoldásra javaslattétel
  • a feladatok szakszerű, első osztályú minőségben, a munkafegyelem betartásával, határidőre történő elvégzése
  • a munkavégzés során az érvényes ágazati szabványok, valamint munkavédelmi szabályok előírásainak betartása
  • a munkaterület tisztaságának, rendezettségének biztosítása
Elvárások:
  • szakmai képesítés és gyakorlat
  • precíz tervolvasás

Amit ajánlanak:
  • munkaruha, védőeszköz
  • korszerű, minőségi géppark

Munkaidő: H-P teljes munkaidő

Bérezés: nettó 300-350.000 Ft /hó

  • Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldje el frissített önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS