JUNIOR CORPORATE FINANCE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank / Biztosítás (Back office)

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Finance üzletága

munkatársat keres.
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Részvétel tőkepiaci tranzakciók megszervezésében és lebonyolításában
  • Hazai és nemzetközi makrogazdasági, iparági és vállalati elemzések
  • M&A tranzakciók támogatása
  • Vállalatértékeléshez kapcsolódó feladatok (DCF és peer group módszerrel)
  • Üzletfejlesztési feladatok támogatása
  • Üzletág munkájának adminisztratív támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy utolsó szemeszter töltése felsőfokú szakirányú képzésen
  • Angol nyelvtudás
  • Kiemelt érdeklődés a vállalati pénzügyek és vállalatértékelés iránt
  • Proaktív gondolkodás, önálló véleményalkotási képesség
Amit kínálunk:
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség:
  • Dinamikus, innovatív csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület Mozium Irodaház)

Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat küldje el:
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése

Hasonló pozíciók

Bank / Biztosítás (Back office) | Budapest

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Finance üzletága CORPORATE FINANCE munkatársat keres.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Jog / Közigazgatás | Budapest

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére keres munkatársat COMPLIANCE MUNKATÁRS munkakörbe.

A hirdetés lejár 26 nap múlva