MARKETING KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Több mint 60 éve, tízszeres Magyar Brands díjas ügyfelünk Magyarország elismert, független adószakértő csapata és oktatási intézménye. Megbízható tanácsadója minden gazdálkodó szervezetnek adó, számviteli, munkaügyi szakterületén. Partnerünk folyamatos belső képzéseivel garantálja ügyfeleik elégedettségét, továbbá elkötelezettek a komplex szervezetfejlesztés mellett is. Kiválóságuknak és tudatos márkaépítésüknek köszönhetően megbízásaik száma folyamatosan nő, ezért bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Leendő munkatárs gondoskodik a különböző platformokon, termékekben megjelenő hirdetésekről, reklám anyagokról (szórólap, közösségi és egyéb média megjelenések),
  • menedzseli a közösségi média megjelenéseit (posztok, kreatívok, reakciók, stb.), támogatja a webes és közösségi oldalak látogatottságának és konverziójának fejlesztését,
  • szervezi és támogatja a szakmai és stratégiai együttműködéseket,
  • ötletekkel, észrevételekkel segíti az üzletági marketing tervek kialakítását,
  • figyeli a versenytársak aktivitását és megjelenéseit,
  • gondoskodik a weboldalak szakmai tartalmának, az értékajánlatok napra- készen tartásáról és a tartalmak feltöltéséről,
  • részt vesz marketing kampányok kitalálásában és megvalósításában és az ehhez kapcsolódó landing oldalak kivitelezésében,
  • részt vesz a megjelenések, rendezvények koncepciójának kialakításában , és támogatja a rendezvények sikeres lebonyolítását,
  • az üzletágakkal és külső szakértőkkel együttműködve koordinálja az ügyfélkommunikációt és a tájékoztató anyagok összeállítását.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat (digitális és hagyományos marketing)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nyitottság és gyors szervezeti integrációs képesség
  • Kreativitás, proaktív hozzáállás, minőség melletti elköteleződés
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és koordinációs képesség, önállóság
  • Marketing automatizációs rendszerek és programok használata (CRM rendszer)

Előny:

  • Pénzügyi, szolgáltatási, tanácsadási területen szerzett munkatapasztalat
  • Hirdetési és CMS rendszerek ismerete

Juttatási csomag:

  • Marketing tevékenység megújításában való részvétel, szakmai koncepciók kialakítása
  • Tapasztalatnak megfelelő juttatási csomag
  • Szakmai fejlesztési és fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajz csatolásával várjuk jelentkezését az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Senior account managerként dolgozol jelenleg egy kreatív / integrált ügynökségnél, és előrelépésre vágysz? Szívesen folytatnád karriered egy családias létszámú, digitális ügynökségnél? Úgy érzed, erőteljes vezetői kompetenciákkal rendelkezel, így könnyedén tudnál irányítani egy kisebb csapatot? Emellett az angol nyelvű kapcsolattartás, prezentálás sem okoz gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Partnerünk egy családias létszámú, digitális ügynökség, amely közel 20 éve jelen van a piacon. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Marketing / PR / Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Szívesen dolgoznál egy 100%-ban magyar tulajdonú médiaügynökségnél? Rendelkezel legalább 3 éves, PPC kampányok tervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalattal? Magabiztosan mozogsz a Facebook, Instagram, Linkedin, valamint a Google világában? Emellett nem áll távol tőled az sem, ha közvetlenül kell az ügyfelekkel egyeztetned, kommunikálnod, illetve prezentációkat készítened számukra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, TÉGED keresünk ügyfelünk számára, jelentkezz most a pozícióra! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő PPC csapatukba keresünk legalább 3 éves kampánymenedzseri tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 9 nap múlva