FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több mint 60 éve, tízszeres Magyar Brands díjasként Magyarország elismert, független adószakértői csapata és oktatási intézménye. Megbízható tanácsadója minden gazdálkodó szervezetnek adó, számviteli, munkaügyi szakterületen. A munkatársak folyamatos belső képzésével garantálják ügyfeleik elégedettségét. Kiválóságuknak és tudatos márkaépítésüknek köszönhetően megbízásaik száma folyamatosan nő, ezért bővítik a csapatot, és az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

Feladatok:

A Tanácsadó üzletág vezetője és szakmai igazgatója munkájának támogatása, ezen belül:
  • Adatszolgáltatás, statisztikai adatok előkészítése, átadása (pl. call centerből, dokumentumkezelő rendszerből)
  • Ágazatvezetői dokumentumok (beszámoló, jelentések, feljegyzések, levelek) készítésben való közreműködés
A Tanácsadó üzletág működésének teljeskörű támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása, ezen belül:
  • Az ágazat bejövő és kimenő iratainak iktatórendszerben való rögzítése, illetve továbbítása a munkatársak felé
  • Akták/iratok rendszerezése, nyilvántartások vezetése, iktatása
  • Kimenő szakértői állásfoglalások formai előkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, nem szakértői telefonhívások fogadása
  • Ajánlatok, megrendelések követése szerződés nyilvántartási rendszerben
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartása, rendszerezése
  • Számlák kiállítása, a ki nem egyenlített tartozások nyomon követése
  • Rendelés és adatállományok aktualizálása, naprakészen tartása
  • Kiadványküldés előkészítése
Amit ajánl a cég:

  • Nagy hagyományokkal rendelkező, független csapat tagja lesz az új kolléga
  • A feladataidat nagy önállósággal, felelősséggel tudja végezni a munkatárs
  • Alapbéren felül évi 10%-os mozgóbér, havi cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség a cég által szolgáltatott területeken
Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Asszisztensi, irodai területen szerzett munkatapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív hozzáállás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat: TERMELÉSI ASSZISZTENS Műszaki érzékkel rendelkezel, megoldáson gondolkodsz, a folyamatok fejlesztésére törekszel, csapatjátékos vagy, szereted a kihívásokat. Köztünk a helyed!

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Budapest

Pályakezdőként szeretne elhelyezkedni vagy tapasztalt asszisztensként új kihívásokat keres? Szakmai pályafutását egy innovatív orvostechnikai eszközöket fejlesztő és gyártó vállalatnál képzeli el? Szeretne egy professzionális csapathoz csatlakozni? Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor pályázza meg a pozíciót! Ügyfelünk közel 70 éves múlttal rendelkező, a világ egyik meghatározó, orvostechnikai készülék gyártója. Közép-Európában kiemelkedő szerepet töltenek be az újszülött-gyógyászati műszerek fejlesztésében, gyártásában, melyet az egész világon értékesítenek. Családias hangulatú kereskedelmi csapatukba keresünk bővítés miatt KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS kollégát, aki a Kelet- Európai régióért lesz felelős.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Megbízónk egy olyan magyar tulajdonban lévő vállalat, akik az Európai Unió vegyiparági kapacitásához magas kvalifikáltságú szerelőipari munkaerőt biztosítanak. Tevékenységi körünkbe tartozik az ipari szerelés, előgyártás és szerelés, szigetelés, valamint a korrózióvédelem. Budaörsi csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: IRODAVEZETŐ