VEZETŐ RENDSZERMÉRNÖK (LINUX)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk az ügyfélszolgálati rendszerek fejlesztésének, a saját infrastruktúrán való üzemeltetésnek, illetve távközlési (VoIP) szolgáltatások nyújtásának specialistája. 13 év alatt stabil, megbízható ügyfélkört (150+) építettek fel, melyek között megtalálhatóak kkv és nagyvállalati szereplők egyaránt. Munkájuk során hisznek az egyszerűségben, érthetőségben és hatékonyságban.

Jelenleg csapatukba keresnek új kollégát, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • saját fejlesztésű ügyfélszolgálati rendszerünk központi infrastruktúrájának tervezése, fejlesztése és üzemeltetése. (Linux/CentOS).
  • távközlési szolgáltatást (VoIP) is nyújtanak rendszereik mellé ezért számítanak az új kolléga munkájára, jó meglátásaira és precíz munkavégzésére ezen a területen is.
  • hálózati és szerver infrastruktúra tervezése, fejlesztése
  • üzemeltetési feladatok tervezése és automatizálása
  • dokumentációk készítése mérnöki precizitással
  • változásmenedzsment kezelése
  • feladatok kapcsán szükséges elemzések, specifikációk és dokumentációk készítése

Kulcsszavak: CentOS, IP hálózatok, Virtualizáció, Zabbix, Mikrotik, Ngnix, MySql, Tomcat, Asterisk, VoIP

Álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 5-8 éves rendszermérnöki tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tapasztalat összetett rendszerek építésében, üzemeltetésében, IT biztonságban és hálózati területeken
  • architect szemléletmód
  • pontosság, az új kolléga precízen tudja dokumentálni a végrehajtott feladatokat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Távközlési ismeretek, Asterisk, VoIP
  • IT security, Redhat, Mikrotik certifikációk

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő, bejelentett fizetés, stabil háttér
  • összetett, komplex rendszer lévén megfelelő szintű kihívás
  • az ebédidő része a munkaidőnek
  • nyugodt, barátságos légkör
  • szakmai képzések

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál? Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában? Emellett magabiztosan kommunikál angolul vagy németül? Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár! Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt. Mit lehet tudni a Megbízónkról? Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 27 nap múlva