PROJECTMANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ipari ingatlanfejlesztéssel foglalkozó, országos lefedettségű társaság keresi bővülő

csapatába leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kivitelezői szerződések műszaki tartalmának meghatározása, pályázatok lebonyolítása,
  • Kivitelezési folyamat ellenőrzése, irányítása és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Szerződéses kötelezettségek betartása, betartatása,
  • Előrehaladási jelentések készítése,
  • Munka-, tűz-és balesetvédelmi előírások betartatása,
  • Munkaterületek átadása-átvétele,
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása,
  • Geometriai és mennyiségi felmérések készítése,
  • Költségtervek készítése, tervezői költségvetések ellenőrzése,
  • Építési napló vezetése,
  • Műszaki ellenőrök munkájának koordinálása;műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése, aktualizálása.
Elvárás:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Építészmérnök, Építőmérnök, Műszaki Menedzser)
  • 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Jártasság ipari parkok, irodaépületek, kereskedelmi épületek kivitelezésében,
  • Középfokú angol nyelvtudás.
Előny:
  • Műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság.
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés,
  • Éves szinten nettó 450.000 Ft cafeteria,
  • Modern környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8,5 óra (rugalmas munkakezdéssel 08:00 és 09:00 között).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent French and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT ITALIAN AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 22 nap múlva