TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn.

Csapatukba keresünk most új munkatársat
KÖNYVELŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása (bejövő számlák, készpénz és bank könyvelése)
  • Transzferek és az egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • A befektetett eszközök havi nyilvántartása
  • A számviteli és adótörvények megértése és alkalmazása
  • Aktív részvétel havi és éves zárási folyamatban
  • A pénzügyi osztály napi működéséhez szükséges egyéb pénzügyi és számviteli feladatok ellátása
Ideális jelölt:
  • Középfokú szakirányú végzettségű (gazdasági, pénzügy vagy számvitel)
  • Legalább 2 éves, teljes körű könyvelési gyakorlattal rendelkezik
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Adó- és számviteli jogszabályokat általánosan ismeri
  • MS Office (Word, Excel) magabiztosan használja
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság jellemzi
Amit kínálunk:
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális közeg
  • Stabil céges háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXI. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Baranya megye

Partnerünk országos lefedettségű közúti áruszállítással és hűtött áruk fuvarozásával foglalkozó cég. Folyamatosan és dinamikusan fejlődő csapat keres vezetőt az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Our partner is the second largest building materials company in the word, employing 89,000 people in 31 countries. The Business Service Centre opened in 2016 in Budapest, providing financial services in the North Danube cluster - is looking for a new colleague. AIM OF THE POSITION: Timely and precise registration of incoming invoices to maximize the process efficiency and ensure contractual compliance.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 20 nap múlva